Loading...

Paslaugos

UAB „Metacona“ iš gyventojų, įmonių ir organizacijų įvairiais kiekiais superka bet kokių gabaritų juodųjų metalų laužą, tai gali būti įvairūs metaliniai įrengimai ar jų sudedamosios dalys, metalinės konstrukcijos, autoservisų metalų atliekos, skardos, kėbulai. Po statybos, griovimo ar renovacijos darbų likusios metalų atliekos, taip pat žemės ūkio veiklos nebenaudojama technika ar tiesiog buityje nebenaudojami metalai. 
 
Juodieji metalai yra skirstomi į keturias pagrindines kategorijas:
  • 3A - gabaritinis juodojo metalo laužas, lakštai ir juostos, ketaus atliekos: metalo storis nuo 3 mm, maksimalūs išmatavimai 1500 x 500 x 500 mm.
  • 5A - negabaritinis  juodojo metalo laužas: įvairių matmenų juodųjų metalų laužas ir atraižos, krovininis transportas, žemės ūkio technika, cisternos, didelių gabaritų statinės ir kt. Metalo storis nuo 3 mm.
  • 12A - skarda (lengvas buitinis laužas): skarda, metalinis tinklas, tvoros, juostos, stogų skarda, automobilinė skarda.
  • Nerūšinis metalo laužas, drožlės, vielos, kita.
 
 
Supirktuvėje metalo laužas yra sveriamas, nustatoma jo kategorija ir atsiskaitoma pagal tuo metu galiojančias supirkimo kainas. Supirkimo kainas galite rasti skiltyje kainoraščiai arba kreiptis į įmonės vadybininką +370 60435595

 

 

 

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Slapukų naudojimo politikoje".

Sutinku
X