Loading...

Paslaugos

Pasaulyje sparčiai didėjant elektronikos pasiūlai ir jos vartojimui daugėja ir nebenaudojamos elektroninės įrangos, kuri kelia pavojų aplinkai. Mūsų įmonė tiki, kad elektronikos perdirbimas padės tausoti aplinką ir gamtos išteklius.

UAB „Metacona“ iš gyventojų, įmonių ir organizacijų įvairiais kiekiais superka ir tvarko elektronikos atliekas:

• Kompiuterius, jų sudedamąsias dalis, kondensatorius, kompresorius, įvairias mikroschemos plokštes, buitinę techniką, monitorius, mobilius telefonus, temperatūros keitimo įrangą, radijo įrangą, matavimo prietaisus ir kitą pasenusią, nebetinkama naudoti elektroninę įrangą.

Supirktuvėje elektronikos atliekos yra sveriamos, nustatoma rūšis ir atsiskaitoma pagal tuo metu galiojančias supirkimo kainas.

Supirkimo kainas galite rasti skiltyje kainoraščiai arba kreiptis į įmonės vadybininką +370 60435595.Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Slapukų naudojimo politikoje".

Sutinku
X