Loading...

Paslaugos

Superkame įvairiais kiekiais, bet kokių gabaritų juodajį metalo laužą (įvairius metalinius įrengimus ar jų sudedamąsias dalis, konstrukcijas, skardas, automobilines skardas ir t.t.) iš įmonių, organizacijų, gyventojų.

Metalo laužą tvarkome ne tik savo aikštelėse, kliento pageidavimu galime atvykti į sutartą vietą. Metalo laužo surinkimui siūlome savo trasportą, konteinerius (metalo atliekoms surinkti).

Juodojo metalo laužo rušys:

  • Gabaritinis juodo metalo laužas, lakštai ir juostos: metalo storis nuo 3 mm, maksimalūs išmatavimai 1500 x 500 x 500 mm.
  • Negabaritinis juodo metalo laužas: įvairių matmenų juodųjų metalų laužas ir atraižos, krovininis transportas, žemės ūkio technika, cisternos, didelių gabaritų statinės ir kt. Metalo storis nuo 3 mm.
  • Skarda (lengvas buitinis laužas): skarda, metalinis tinklas, tvoros, viela, juostos, stogų skarda, automobilinė skarda ir t.t. Metalo storis iki 3 mm.
  • Ketaus atliekos bei laužas: šildymo katilai, radiatoriai, vonios ir kt.
  • Drožlės, vielos, nerūšinis metalo laužas.

 

Informojame, kad įsigaliojus GPM įstatymo pakeitimams, nuo 2017-12-20 netauriųjų metalų laužo pardavimo ar kitokio perleidimo nuosavybėn pajamos apmokestinamos vienu 5 proc. GPM tarifu. Daugiau infomacijos apie taikomą mokestį rasite: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/50453160e59111e7acd7ea182930b17f

Metalo laužo supirkimo kainoraščius rasite čia.
Informacija telefonu: +370 630 57688